Dárkové poukazy

Sabráž ve Vinografu

Zavolejte nebo napište nám, domluvíme si termín v jednom z našich barů. Vyberete si lahev, kterou budete chtít sekat. Zakoupené víno je vstupenkou do vašeho kurzu sabrage! Bude se vám věnovat jeden z našich sommeliérů, který vás provede historií a způsobem výroby Champagne a naučí vás láhev bezpečně odseknout. Sekt nebo Champagne - záleží jen na vašem výběru a preferencích.
Délka trvání zážitku: cca 30 min. 

Degustace s Klárou Kollárovou

Tematická degustace s Klárou Kollárovou. Naše nejlepší sommelierka s mezinárodní kvalifikací AIWS & Fine and Rare Wine Specialist vám několikrát do roka nabízí účast na její příjemné prezentaci a výkladu o víně. Aktuální program a případný termín najdete v plánu akcí zde 

Zpívaná degustace ve Vinografu

Oblíbený zážitkový večer s naší sommelierkou a zpěvačkou Zizi! V průběhu večera vás sommeliérka Zizi provede nejen báječným světem vína, 
ale i světem nesmrtelných hudebních pecek, jejichž spojení s vínem sama interpretuje a skladby i vína osobně a se znalostí vybírá. Doprovází ji Tichý Band (klávesy, basa, bicí, saxofon).

Solo degustace pro dva

Voucher na soukromou Solo degustaci pro dvě osoby se sommelierem ve Vinografu.
Zavolejte nebo napište nám. Domluvíme si předem den, zarezervujeme vám stůl a připravíme vám degustační menu o pěti chodech. Samozřejmě s podrobným výkladem našeho sommeliera, který se vám bude věnovat po celou dobu degustační večeře.

Voucher na 300,-

Voucher je uplatnitelný ve všech provozovnách Vinografu.

Voucher na 500,-

Voucher je uplatnitelný ve všech provozovnách Vinografu.

Voucher na 1000,-

Voucher je uplatnitelný ve všech provozovnách Vinografu.

Voucher na 2000,-

Voucher je uplatnitelný ve všech provozovnách Vinografu.