Co najdete na našich tabletech ve velkém baru


Jak pravděpodobně víte, v našich barech si vyberete víno i jídlo buď v komunikaci se sommelierem, nebo dostanete do ruky tablet, na kterém si menu prohlédnete. Je to užitečné, neboť máme v nabídce přes 600 druhů vín, a proto jsme pro vás vytvořili řadu nástrojů, které vám usnadní si víno vybrat.

Pro nenáročné zákazníky je připraven Průvodce vín, Je to velmi návodný způsob, jak intuitivně, rychle a snadno dojít k výsledku cca 5 vín podle kritérií, která hledáte.

Opakem je nástroj Filtrování dle kritérií, což je pomocník pro náročné, kteří převážně vědí co hledat.

Můžete však i Vyhledávat podle části textu (např "..co jsem to včera pil? Myslím že se to jmenovalo Austerlitz. Jak se to ale píše?" - zadáte "auster" a je to).

Nástroj Oblíbené vám pomůže předvybrat si položky z menu, ke kterým se kdykoli vrátíte. Máte možnost svůj výběr uložit na Hladinku pro vaše potřeby mimo tablet, na kterém vaše selekce vydrží jen dočasně a vymaže se, jakmile jej vrátite obsluze. Z Hladinky si výběr kdykoli jednoduše do kteréhokoli tabletu znovu nahrajete (mluvou IT řečeno, váš profil na Hladince poslouží též jako trvalé cloudové úložiště pro vaší práci s našimi víny v baru). Na Hladince můžete pak k vínům psát své poznáky a sdílet je třeba s ostatnímu Hladinkáři.

Na tabletu máme pro vás připravenou i Knihu stesků, přání a pochval, kam nám můžete napsat "za čerstva" jakýkoli svůj postřeh přímo od stolu, kde jste k němu nejspíš i přišli. To nám poslouží jako zpětná vazba, kterou velmi potřebujeme, abychom byli příště pro vás zase o kousek lepší!

Líbí se vám náš způsob výběru vín? V podstatě si u nás vyberete víno i bez našich tabletů: prostě a jednoduše ve svém telefonu.