Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky z barů, oznámení o plánovaných akcích nebo jiné informace od nás, uveďte níže svou emailovou adresu. Děkujeme. Váš Vinograf tým.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas k zasílání aktualit a novinek o nabídkách poskytovaných Vinografem. Vaše osobní údaje zpracovává výhradně společnost Enosfera s.r.o. a nebudou poskytnuty třetím osobám. Odběr novinek lze kdykoli zrušit odhlášením v zápatí newsletteru. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.

Vzkazník

Na tento email Vám bude zaslána kopie této zprávy a odpověď z baru.
Vaše osobní údaje zpracovává výhradně společnost Enosfera s.r.o. a nebudou poskytnuty třetím osobám. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.

Napište nám! Těšíme se na váš názor na víno, na Vinograf, zajímají nás vaše nápady či připomínky, nebo prostě cokoliv co vás napadne a chcete nám to sdělit. Zajímají nás zejména jakékoli kritické připomínky k naší práci, protože to je pro nás nutné "zboží", abychom se pro vás mohli pořád zlepšovat! Váš Vinograf.