Ocenění, reference

2015: Vinograf Senovážné (Velký), druhý nejlepší wine bar v ČR, Czech Bar Awards


2014: Vinograf Senovážné (Velký), nejlepší wine bar v ČR, Czech Bar Awards

Vinograf na Senovážném náměstí získal v roce 2014 ocenění "nejlepší wine bar" v prestižní české soutěži Czech Bar Awards, která oceňuje nejlepší podniky České republiky již od roku 2008.

Hodnocení proběhlo na základě přísných kritérií, které jsou z části šité na míru dané kategorii. Těchto kritérií je téměř třicet a zahrnují chování personálu, kvalitu a chuť podávaného produktu, design, čistotu prostředí a mnoho dalších.
V porotě zasednou odborníci na jednotlivé kategorie soutěže: bary, kavárny, kluby i design, dále zástupci organizátora (časopis Barlife), zástupci České barmanské asociace a další (seznam odborníků viz zde).


2013: Vinograf Senovážné (Velký), nejlepší nový podnik v ČR, Czech Bar Awards

Vinograf na Senovovážném náměstí získal v roce 2013 ocenění "nejlepší nový podnik" v soutěži Czech Bar Awards.

Každý z více než stovky členů Bar Awards Academy jmenoval v jednotlivých kategoriích pět podniků, které podle jeho názoru nejlépe splňují předem stanovená kritéria a zasluhují si pozornost. Členové odborné poroty následně navštívili nominované podniky, které hodnotili dle několika desítek podrobných kritérií.


2013: Vinograf Míšeňská (Malý), 6. místo v TOP10 nejlepších vinných barů ČR, Maurerův výběr Grand Bar

Malý Vinograf získal ocenění a umístil se na šestém místě v rámci absolutního hodnocení TOP10 nejlepších vinných barů v ČR v anketě Maurerův výběr Grand Bar.

Malý Vinograf si vysloužil 6. místo umístění v absolutním hodnocení TOP10 v anketě Maurerův výběr Grand Bar pro rok 2013. Umístil se takto v hodnocení ve všech čtyřech kategoriích – nápoje, obsluha, interiér a atmosféra.