Seznamte se... Radomír a Ondra, vinařství Nepraš & Co.

Datum akce: 
15.05.2019 - 18:00 - 21:00
Místo konání: 
Vinograf Míšeňská
Dostupnost: 
Na akci je nutné rezervovat místa předem. Rezervujte si místo zde. Akce je již plně obsazena, zkuste nás kontaktovat přímo.
Úhrada předem: 
Na akci je nutné zaplatit předem rezervační poplatek
Cena za akci: 
850 Kč
Speciální cena pro Hladinkáře: 
750 Kč

Přijďte ochutnat párování skvělých vín vinařství NEPRAŠ & Co., za přítomnosti vinařů Radomíra Nepraše a Ondry Veselého, se špičkovou kuchyní 3 chodových menu Milana Hořejše v komorní atmosféře Vinografu Míšeňská.

Radomír Nepraš, původním povoláním památkový architekt - restaurátor. Pracoval na rekonstrukci významných historických budov ve střední Evropě, zejména v Praze, Vídni, Mnichově a jinde. V Praze např. vytvořil fasádu na budově Rudolfina, jeho firma rekonstruovala prostory Obecního domu, Arcibiskupský palác a např. část Valtického zámku.

Je autorem a zakladatelem projektu Národní vinařské centrum a národní soutěže vín a degustační expozice Salon vín České republiky. Je také autorem projektu Greenways a 48. rovnoběžky a působí ve výboru pro přípravu apelačního systému v České republice. Zakládal rovněž prestižní Alianci vinařů V8.

V roce 1999 založil a vedl vinařství REISTEN, které si vybudovalo přední postavení na trhu s vínem. V roce 2012 svůj podíl ve vinařství REISTEN prodal a v témže roce se svou rodinou v Pavlově založil Vinařství NEPRAŠ & Co.

Společně se svým nevlastním synem Ondřej Veselým, který je enologem (dříve také pracoval ve vinařství Reisten, byl na stáži na Tasmánii ve vinařství Joseph Chromy, rok studoval v rámci PhD. na univerzitě v Geisenheimu v Německu) a absolventem Zahradnické fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity, členem Správní rady Národního vinařského centra a členem představenstva spolku ekologických vinařů EKOVÍN, tvoří skvělá vína, která vystihují úžasný terroir Pálavy.

DEGUSTAČNÍ LIST, MENU - bude doplněno:

Savrie 2017
Ryzlink vlašský 2017 
Pinot gris 2017
Riesling no. "5" 2017
Riesling no. "7" 2017 
Sauvignon blanc 2017
Rosé GRAVETTIEN 2017 
Gravettien Grande Cuvée 2015 - zrálo 2,5 -3 roky v dřevěných sudech
Gravettien Grande Cuvée 2016 - zrálo 2 roky v dřevěných sudech

Těšíme se na vás!

Speciální cena pro členy našeho věrnostního programu Hladinka750 Kč
Staňte se členy na www.hladinka.cz

Akce je již plně obsazena,
zkuste nás kontaktovat přímo.

Osobní údaje jsou nezbytné k plnění smlouvy a zpracovává je výhradně společnost Enosfera s.r.o. Nebudou poskytnuty třetím osobám. V průběhu jejího trvání vám poskytujeme e-mailovou i telefonickou podporu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.