Seznamte se... Marek Šoman, vinařství z Dolních Dunajovic

Datum akce: 
12.06.2019 - 18:00 - 21:00
Místo konání: 
Vinograf Míšeňská
Dostupnost: 
Na akci je nutné rezervovat místa předem. Rezervujte si místo zde. Akce je již plně obsazena, zkuste nás kontaktovat přímo.
Úhrada předem: 
Na akci je nutné zaplatit předem rezervační poplatek
Cena za akci: 
850 Kč
Speciální cena pro Hladinkáře: 
750 Kč

Přijďte ochutnat párování skvělých vín vinařství Šoman, za přítomnosti vinaře Marka Šomana, se špičkovou kuchyní 3 chodových menu Milana Hořejše v komorní atmosféře Vinografu Míšeňská.

Vinařství Šoman je rodinná firma, která byla založena 9. 9. 1999. V současné době obdělává 10 ha vlastních vinic v integrované produkci.

Zpracování hroznů probíhá v moderní hale na okraji obce. Vinice jsou nově vysázeny ve viniční trati Plotny a nově i Levá Bavorská s převážně jihovýchodní expozicí na středně těžkých hlinito-jílovitých půdách v katastru D. Dunajovic a Perné.

Filosofií vinařství je nabízet bílá a rosé vína jako mladá a svěží, na trh se uvádí obvykle již v březnu. V současné době se začínají ale o dost více věnovat zrání vín v sudech a to jak v sudech tipu barique, tak i ve velkých dubových.

Určitě je nutné ochutnat především jejich Ryzlink vlašský (vlajková loď) nebo Neuburg, který se už tak často na Moravě nevidí!

Réva vinná a víno pro rodinný klan Šomanů není jen práce a zdroj naší obživy, ale je to především jejich koníček, jejich život!

DEGUSTAČNÍ LIST , MENU:

...bude doplněno...

Těšíme se na vás!

Speciální cena pro členy našeho věrnostního programu Hladinka750 Kč
Staňte se členy na www.hladinka.cz

Akce je již plně obsazena,
zkuste nás kontaktovat přímo.

Osobní údaje jsou nezbytné k plnění smlouvy a zpracovává je výhradně společnost Enosfera s.r.o. Nebudou poskytnuty třetím osobám. V průběhu jejího trvání vám poskytujeme e-mailovou i telefonickou podporu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.