Vinařsko-lyžařský výlet do LIBANONU

Datum akce: 
05.02.2019 - 15:15 - 11.02.2019 - 09:45
Dostupnost: 
Na akci je nutné rezervovat místa předem. Rezervujte si místo zde. Aktuálně rezervováno míst: 0 (k uspořádání akce chybí ještě 1 účastníků)
Cena za akci: 
25 900 Kč

Zapomeňte na všechno, co jste si možná dosud mysleli o Libanonu. Budete překvapeni, jak je tato malá země krásná, ale zároveň bezpečná a tolerantní. Restaurace se skvělou kuchyní a excelentním vínem, množství trendy barů, útulných kaváren a špičkových klubů.

Intenzivní zážitek ze zimního Libanonu bude naplněný degustacemi vynikajících vín a kuchyně i poznáváním bohaté libanonské historie a kultury. Skvělá kompozice je navíc doplněná o výjimečnou možnost zalyžovat si na sjezdovkách mezi cedry s metry přírodního sněhu a pro otužilejší i s koupáním ve Středozemním moři. 

Úterý* Odlet z Prahy ve 15:20 s Turkish Airlines přes Istanbul. transfer do 5* hotelu Staybridge Suites v centru města se snídaní.
Středa* Prohlídka hlavního města Bejrútu s návštěvou vinařství Chateau Musar a obědem.
Čtvrtek* Prohlídka města Byblos s obědem. Ochutnávka ve vinařstvích Ixsir a Batroun Mountains.
Pátek* Fakultativní celodenní výlet do lyžařského střediska Farraya Kfardebian včetně permanentky a ochutnávky s občerstvením ve vinařství Massaya / Faqra
Sobota* Výlet do chrámového komplexu Baalback, ochutnávka ve vinařstvích Domaine des Tourelles a Chateau Ksara. Večeře a nocleh ve 4* hotelu Delora v údolí Bekka.
Neděle* Ochutnávka vinařství Domaine de Baal, Chateau St. Thomas a Chateau Kefraya s obědem. Návrat do Bejrútu. Nocleh v hotelu Staybridge.
Pondělí* Odlet Turkish Airlines do Prahy přes Istanbul v 09:45 (přílet v 14:25)

Cena 25 900 Kč zahrnuje letenku, Pobyt v 5*/4* hotelech Staybridge Suites Bejrút a Delora Chtaura se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené v programu, transfery, výlety a degustace vín a všechny letištní a pobytové taxy. Vstupy do památek nejsou v ceně. Cena fakultativního lyžařského výletu je 3500 Kč. Vízum se nevyžaduje. V pase nesmí být razítko Státu Izrael.

Na všechny nově přihlášené se vztahuje LAST MINUTE sleva 10% z celkové ceny.

Přihlášky a informace u organizátora: Tomáš Blahut, tel.: 777 975 677

Vinograf přeje jen ty nejlepší zážitky v Libanonu!

Prosíme, uvádějte pravé telefonní číslo. V případě mimořádných situací Vás na něj budeme kontaktovat.
Pokud si chcete rezervovat více jak 10 míst, zvolte možnost "Více" a do poznámek nám napište Vaše požadavky.
Pokud nám chcete něco sdělit, pak použijte toto pole.
Toto je pouze ochrana před roboty a spamem.
Please, write word "vinograf" in field above. Its antispam solution.")
Osobní údaje jsou nezbytné k plnění smlouvy a zpracovává je výhradně společnost Enosfera s.r.o. Nebudou poskytnuty třetím osobám. V průběhu jejího trvání vám poskytujeme e-mailovou i telefonickou podporu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.