Španělské vinařství "Viñedos de Alfaro" z oblasti Rioja Baja

Datum akce: 
27.05.2019 - 19:00 - 21:00
Místo konání: 
Vinograf Senovážné
Dostupnost: 
Na akci je nutné rezervovat místa předem. Rezervujte si místo zde. Akce je již plně obsazena, zkuste nás kontaktovat přímo.
Úhrada předem: 
Na akci je nutné zaplatit předem rezervační poplatek
Cena za akci: 
350 Kč
Speciální cena pro Hladinkáře: 
290 Kč

Přijměte pozvání na řízenou degustaci skvělých vín z oblasti Rioja Baja za přítomnosti manažerky vinařství - Any Fernandéz.
Toto vinařství má ve svém portofoliu společnost ES-WINES, jehož majitel Luděk Nesiba Vás svým přátelským projevem provede celou degustací.

Vinařství Viñedos de Alfaro

Vše začalo roku 1974 nákupem pozemků v oblasti Aldeanueva a okolí, které byly osázeny vinicemi. Vinice se nazývají Viñedos de Alfaro, protože většina vinic se nachází v obci Alfaro (60 hektarů z celkového počtu 95 vlastněných vinařstvím). Oblast Aldeanueva - Alfaro, která je domovem vinařství, se nachází v srdci oblasti Rioja Baja v údolí řeky Ebro. Jedná se o nejjižnější část regionu Rioja a naše vinice se nacházejí v nadmořské výšce 300 až 650 metrů nad mořem. Celkově v oblasti vládne velmi specifické klima, ve kterém je dominantní vliv Středomoří a je vhodné pouze pro některé druhy hroznů. Víno se vyrábí pouze z hroznů z vlastních vinic.

Degustovaná vína:
welcome drink - Cava, Nanci Carol, oblast Penedés

1) bílé víno VIURA
2) růřové víno GARNACHA
3) červené víno TINTO GARNACHA
4) CRIANZA 2015
5) RESERVA 2012
6) RODILES VIURA 2014 - TOP bílé víno Španělska
7) RODILES RESERVA 2007 - TOP červené víno Španělska
8) RODILES SELECIONADA 2007 - TOP červené víno Španělska

Společnost ES-WINES a Vinograf se vás těší!

Akce je již plně obsazena,
zkuste nás kontaktovat přímo.

Osobní údaje jsou nezbytné k plnění smlouvy a zpracovává je výhradně společnost Enosfera s.r.o. Nebudou poskytnuty třetím osobám. V průběhu jejího trvání vám poskytujeme e-mailovou i telefonickou podporu. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji najdete na stránce ZOOU.